Ostatné služby

Aj napriek tomu, že konkurencia v oblasti vedenia účtovníctva je veľká, našim cieľom je individuálny prístup k zákazníkovi a vzájomná dôvera.

Zárukou kvality je dlhoročná prax vo vedení účtovníctva menších i väčších firiem. Pravidelne sa zúčastňujeme školení, ktoré organizujú rôzne vzdelávacie inštitúcie a našich klientov informujeme o pripravovaných zmenách a novinkách v legislatíve. Za správnosť vedenia účtovníctva zodpovedáme v plnom rozsahu, nemusíte sa teda báť nedodržania termínov či postihov zo strany daňového úradu. Garantujeme diskrétnosť.

Ponúkame tieto služby:

• prípravné práce potrebné k zaúčtovaniu jednotlivých dokladov ako príprava pokladničných dokladov, ich nalepenie, kopírovanie, časové zoradenie, teda celkovú kompletizáciu, zoradenie faktúr, výpisov z účtu, priradenie a kompletizácia platieb platobnými kartami, zakladanie písomností.
  • spracovanie daňového priznania, ročnej účtovnej závierky a uzávierky
  • vyhotovujeme všetky typy daňových priznaní cena určená podľa typu daňového priznania
  • daň z príjmov právnických osôb, vrátane všetkých príloh (výkaz ziskov a strát, súvaha, cash flow, poznámky k účtovnej závierke)
  • daň z príjmov fyzických osôb / samostatne zárobkovo činná osoba, príjmy z prenájmu, iné príjmy, príjmy z kapitálového majetku, príjmy zo závislej činnosti
  • daňové priznanie k DPH
  • kontrolný výkaz DPH
  • súhrnný výkaz DPH
     formulár MOSS
  • daň z nehnuteľnosti
  • daň z motorových vozidiel
  • kompletná rekonštrukcia účtovníctva minulých účtovných období
  • účtovné a ekonomické poradenstvo – konzultácie, týkajúce sa priebežných zmien jednotlivých zákonov a ich dopad na činnosť konkrétneho klienta
  • vypracovanie interných účtovných smerníc
  • spracovanie štatistických výkazov
  • príprava podkladov pre finančné inštitúcie, napríklad pri žiadosti o úver alebo leasing
  • ďalšie účtovné a ekonomické služby podľa individuálnych požiadaviek klienta.